KONST / Litografier / Färglitografi 14513037
nr 1451 3037
Mark Brusse
(f. 1937), Nederländerna
Signerad, numrerad 24/90, daterad -71. Färglitografi. Oramat löst blad. Bladets mått: 66x48 cm
Kondition: slitage, skador
Mark Brusse, konstnär född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:39:28
28/2 15:30:25